Apie

„Jūros perlai“ buvo įkurti 2009 m. Kaip maža šeimos parduotuvė, prekiaujanti natūraliais perlų papuošalais ir sidabro gaminiais.

Ilgas sėkmingo darbo rezultatas tapo sėkminga ir šiuoliakiška internetine parduotuve, prakiaujančiai įvairiais aukštos kokybės papuošalais už priimtiną kainą. Išpopuliarėjome Lietuvoje ir plečiamės Europos rinkose.

Mūsų papuošalus galima įsigyti daugiau nei 5-kiose parduotuvėse. Mūsų moto: visų pirma mūsų verslo sėkmė yra laiminigi mūsų klientai ir jų antrosios pusės.

Nuo idėjos

Išskirtinis mūsų bruožas yra visas gaminių paieškos ciklas. Naujų perlų papuošalų perlinių vėrinių, apyrankių, žiedų su perlais, auskarų, pakabukų atnaujinimas kelis kartus per metus. Naujausi papuošalų dizainai suderinami su klaisika. Jūsų rankose dizainerių eskizai atgyja ir virsta gyvais papuošalais, kurių pagrindinis dėmesys visada yra išskirtiniai perlai.

Kokybės ir kaino santykis

Kokybę vertiname kritiškai. Specialistai asmeniškai įvertina naujus tiekėjus, perlų kokybę ir atidžiai parenkame produktus.

Todėl šis požiūris garantuoja aukštą juvelyrinių dirbinių kokybę ir patrauklią kainą.

Tikri perlai

Perlai yra nuostabi gamtos dovana! Nuo senovės perlai buvo laikomi mėgstamiausiais moterų brangakmeniais. Subtilių perlų blizgesys sugeba suteikti moteriai begalinio džiaugsmo ir laimės akimirkas ir atskleisti jos žavų moteriškumą. 

Žavėdamiesi šiuo nuostabiu brangakmeniu, mes atrenkame papuošalus, kad pabrėžtume moterišką grožį, elegantiškumą.

Šiuolaikinis dizainas ir kūrybiškumas

Atrenkame tik unikalius, jausmingus, ar išskirtinio dizaino papuošalus, kurie perteikia jūsų šiuolaikinį ar klasikinį stilių. Keičiantis metų laikams, atsivežame keturias naujas kolekcijas per metus, kad visada būtų kažko naujo, nematyto, negirdėto.

Dėkingumas ir bendradarbiavimas

Išskirtinis požiūris į kiekvieną klientą, pagalba renkantis, konsultavimas ir dėmesys klientų pageidavimams sukuria puikų pagrindą.

Mes vertiname kiekvieną klientą. Mūsų sėkmė yra visų pirma jūsų sėkmė.